Maszyny do zapraw i tynków

Maszyny do zapraw i tynków

V naší nabídce naleznete také stroje pro malty a omítky pro profesionální použití,,pl,Jedná se o bubnové stroje s podstatně pomalejšími otáčkami než ruční mixéry,,pl,což znemožňuje jeho úplnou viskozitu před aplikací,,pl,Další výhodou stacionárních mixérů je schopnost provádět jiné práce při míchání,,pl,aniž byste museli opustit ruční mixér,,pl,Jedná se o stroje na vyhlazování omítek,,pl,počínaje počáteční fází mokré práce,,pl,pro použití brusných kotoučů,,pl.

 

Míchač na malty a lepidla

Imer míchačka na maltu Mix 360Imer míchačka na maltu Mix 360 Míchačky malty a omítky Imer Mix 120 Více Imer míchačce MIX 60 Mortar Mixer Spin Imer 30 Více

To maszyny bębnowe o zdecydowanie wolniejszych obrotach niżeli mieszarki ręczne, które często przy nieodpowiednim doborze mieszadła, napowietrzają zaprawę, co sprawia że już przed nałożeniem traci pełną lepkość. Dodatkowym atutem mieszarek stacjonarnych jest możliwość wykonania w czasie mieszania innej pracy, bez konieczności stania nad mieszarką ręczną.

 

Pompy do zapraw i agregaty tynkarskie

miksokret-imer-mover-270-dDirectindustryPompa do wylewek samopoziomujacych Imer Step 120 aagregat-do-wylewek-samopiziomujacych-imer-prestigeunit-omítky-Imer-small-50-of-síto vibrací

Agregaty tynkarskie w odróżnieniu od pomp do zapraw w uproszczeniu różnią się sposobem aplikowania do podajnika zaprawy o odpowiedniej wielkości ziarna. Agregaty tynkarskie dzięki standardowemu wyposażeniu w przyłącze wody są wstanie jednocześnie pompować i mieszać szybko wchłaniające wodę zaprawy o drobnym uziarnieniu do max 4mm. Do pompowania zapraw z ziarnem większej średnicy powinno się zasypać zaprawę wcześniej na tyle mieszaną by grube ziarno wchłonęło wodę i nadało masie plastyczności.

 

Zacieraczki do tynków

acieraczka na mokré omítky Imer Speedy

To maszyny do wygładzania tynków, począwszy od wstępnej fazy pracy na mokro, do wykorzystania talerzy szlifierskich.

 

 

 

Wróć do strony z pełną ofertą Imer Group