Maszyny do zapraw i tynków

Maszyny do zapraw i tynków

V naší nabídce naleznete také stroje pro malty a omítky pro profesionální použití,,pl,Jedná se o bubnové stroje s podstatně pomalejšími otáčkami než ruční mixéry,,pl,což znemožňuje jeho úplnou viskozitu před aplikací,,pl,Další výhodou stacionárních mixérů je schopnost provádět jiné práce při míchání,,pl,aniž byste museli opustit ruční mixér,,pl,Jedná se o stroje na vyhlazování omítek,,pl,počínaje počáteční fází mokré práce,,pl,pro použití brusných kotoučů,,pl.

& Nbsp;

Míchač na malty a lepidla

Mieszarka do zaprawy Imer Mix 360Mieszarka zapraw Imer Mix 360 Mieszarka do zapraw i tynków Imer Mix 120 Plus Mieszarka do zapraw Imer MIX 60 Mieszarka do zapraw Imer Spin 30 Plus

To maszyny bębnowe o zdecydowanie wolniejszych obrotach niżeli mieszarki ręczne, które często przy nieodpowiednim doborze mieszadła, napowietrzają zaprawę, co sprawia że już przed nałożeniem traci pełną lepkość. Dodatkowym atutem mieszarek stacjonarnych jest możliwość wykonania w czasie mieszania innej pracy, bez konieczności stania nad mieszarką ręczną.

& Nbsp;

Pompy do zapraw i agregaty tynkarskie

miksokret-imer-mover-270-dDirectindustryPompa do wylewek samopoziomujacych Imer Step 120 aagregat-do-wylewek-samopiziomujacych-imer-prestigeagregat-tynkarski-imer-small-50-z-sitem-wibracyjnym

Agregaty tynkarskie w odróżnieniu od pomp do zapraw w uproszczeniu różnią się sposobem aplikowania do podajnika zaprawy o odpowiedniej wielkości ziarna. Agregaty tynkarskie dzięki standardowemu wyposażeniu w przyłącze wody są wstanie jednocześnie pompować i mieszać szybko wchłaniające wodę zaprawy o drobnym uziarnieniu do max 4mm. Do pompowania zapraw z ziarnem większej średnicy powinno się zasypać zaprawę wcześniej na tyle mieszaną by grube ziarno wchłonęło wodę i nadało masie plastyczności.

& Nbsp;

Zacieraczki do tynków

acieraczka do tynków na mokro Imer Speedy

To maszyny do wygładzania tynków, począwszy od wstępnej fazy pracy na mokro, do wykorzystania talerzy szlifierskich.

& Nbsp;

& Nbsp;

& Nbsp;

Wróć do strony z pełną ofertą Imer Group