Sägen

 

Piły stołowe do drewna Imer nadają się do wielu zastosowań i potrzeb stolarskich na placu budowy. robustes Design, Es macht sie extrem stabil und resistent gegen Beschädigungen. Standardowo wyposażone są dodatkowy blat 500 x 740 mm do stabilizacji cięcia wyjątkowo długich elementów, ein Kunststoff-Klingenschutz sorgt für die Sicherheit der Maschinenbediener.

Model H 110 VR hat regulowaną wysokość cięcia. durch die Verwendung von, zwei Getriebe Keilriemen, nie przenoszących drgań na tarczę, cięcie na głębokość max. 110 Millimeter, jest wyjątkowa gładkie i dokładne.

W obu modelach jest możliwość wyboru zarówno silnika jedno jak i trójfazowego.

Tarcze średnicy 315 Millimeter przystosowane są do cięcia desek, paneli drewnianych lub witryn i warstwowych prac konstrukcyjnych, unbegrenzter Länge.

Podczas cięcia elementów wystarczy jedynie lekko je przesuwać na ostrze (używanie siły jest wręcz nie wskazane). Nie powinno się ciąć drewna mokrego. Wskazane jest każdorazowe używanie osłony tarczy, ubrania się w odzież i okulary ochronne oraz maskę przeciwpyłową, ułatwiającą oddychanie. Dzięki zastosowaniu podziałki zamontowanej na stole piły, uzyskuje się wyjątkowo dokładne cięcie.

Piła stołowa do drewna

Piły stołowe do drewna

 

Modele z nieograniczoną długością cięcia i dodatkowym blatem

H 110 VF – wysokość cięcia 110 Millimeter

H 110 VR – regulacja wysokości cięcia 0d 0-110 Millimeter

 

 

Zobacz również Meißel für harte Materialien lub wróć do ogólnej oferty Imer