Sager

 

Piły stołowe do drewna Imer nadają się do wielu zastosowań i potrzeb stolarskich na placu budowy. robust design, Det gjør dem ekstremt stabil og motstandsdyktig mot skader. Standardowo wyposażone są dodatkowy blat 500 x 740 mm do stabilizacji cięcia wyjątkowo długich elementów, en plast bladbeskyttelsen sørger for sikkerheten til maskinoperatører.

Model H 110 VR har regulowaną wysokość cięcia. ved hjelp av, to overføringskilereimer, nie przenoszących drgań na tarczę, cięcie na głębokość max. 110 mm, jest wyjątkowa gładkie i dokładne.

W obu modelach jest możliwość wyboru zarówno silnika jedno jak i trójfazowego.

Tarcze średnicy 315 mm przystosowane są do cięcia desek, paneli drewnianych lub witryn i warstwowych prac konstrukcyjnych, ubegrenset lengde.

Podczas cięcia elementów wystarczy jedynie lekko je przesuwać na ostrze (używanie siły jest wręcz nie wskazane). Nie powinno się ciąć drewna mokrego. Wskazane jest każdorazowe używanie osłony tarczy, ubrania się w odzież i okulary ochronne oraz maskę przeciwpyłową, ułatwiającą oddychanie. Dzięki zastosowaniu podziałki zamontowanej na stole piły, uzyskuje się wyjątkowo dokładne cięcie.

Piła stołowa do drewna

Piły stołowe do drewna

 

Modele z nieograniczoną długością cięcia i dodatkowym blatem

H 110 VF – wysokość cięcia 110 mm

H 110 VR – regulacja wysokości cięcia 0d 0-110 mm

 

 

Zobacz również meisler for harde materialer lub wróć do ogólnej oferty Imer